Strona główna > Polityka prywatności

P.P.H.P DIGESTA - POLITYKA PRYWATNOŚCI

Firma DIGESTA posiada szczegółową bazę danych o kontrahentach firmy.

Szanując Państwa prawo do prywatności, firma Digesta nie zbiera żadnych danych umożliwiających Państwa identyfikacje.

1. Jakie dane o Państwu są zbierane?

Dane gromadzone automatycznie przez Google Analytics

Podczas wizyty na naszych stronach internetowych zbierane są dane mające na celu analizę wielkości ruchu w serwisie www.

Dane zbierane podczas kontaktu z nami

Gdy kontaktujecie się Państwo z nami przy pomocy formularza w dziale kontakt, otrzymujemy Państwa Imię, Nazwisko, adres e-mail i nr telefonu kontaktowego.
W razie kontaktu telefonicznego prosimy o przedstawienie się, a nr Państwa telefonu wyświetla się u nas jeżeli nie jest zastrzeżony.

2. Kampanie mailingowe / Newsletter

Firma Digesta prowadzi kampanie mailingowe mające na celu trafienie do jak największego kręgu odbiorców.

Bezpieczeństwo danych

Firma Digesta szanuje prawo użytkowników do prywatności, dlatego dba o ochronę adresów e-mail swoich subskrybentów stosując odpowiednie rozwiązania technologiczne zapobiegające dostępowi do Państwa danych osobom niepowołanym.

Przetwarzanie danych

Wszystkie adresy e-mail przetwarzane są w siedzibie firmy Digesta ul. Sosnowiecka 1, 40-337 Katowice, Polska. Firma Digesta nie sprzedaje i nie udostępnia osobom trzecim adresów e-mail subskrybentów newslettera.

Sposób pozyskania adresów e-mail

Państwa adres e-mail mógł wejść w posiadanie naszej firmy w następujący sposób:

  • jesteście lub byli Państwo naszym klientem
  • wyrazili Państwo zgodę na otrzymywanie korespondencji reklamowej z naszej firmy
  • zapisali się Państwo do naszego newslettera
  • umieścili Państwo swój adres e-mail w publicznej bazie danych i dlatego otrzymali Państwo od nas zapytanie dotyczące dalszej korespondencji komercyjnej z naszej firmy

Anonimowość i weryfikacja

W trakcie zapisywania się do newslettera umieszczonego na stronach internetowych firmy nasz system informatyczny automatycznie zapisuje Państwa adres do naszej bazy.

Czytelnicy naszych biuletynów pozostają anonimowi. Ponadto każdemu z nich przysługuje prawo wglądu i dokonania zmian w podanych przez siebie danych.

Rezygnacja z otrzymywania newsletter firmy Digesta

W każdej chwili można zrezygnować z otrzymywania korespondencji e-mail pochodzącej od firmy Digesta korzystając z formularza wypisania się na stronach internetowych firmy lub klikając bezpośrednio w link znajdujący się w stopce każdego listu wysyłanego z naszej firmy.

Można także skontaktować się z nami w tej sprawie wysyłając wiadomość e-mail z prośbą o usunięcie Państwa adresu z naszej bazy.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.

3. W jaki sposób wykorzystujemy otrzymane dane?

W żadnym wypadku nie sprzedajemy ani nie udostępniamy zebranych danych osobowych podmiotom trzecim.
Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.

4. W jaki sposób zabezpieczamy dane osobowe?

Bazy danych są zabezpieczone od strony serwerów i lokalnie na komputerach firmy, a dostęp do niej ma jedynie główny administrator serwisu.

5. Zmiany naszej polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

6. Kontakt

Firma zbierająca dane osobowe: P.P.H.P Digesta ul. Sosnowiecka 1 40-337 Katowice, Polska.
W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego na stronie kontaktowej.

All Rights Reserved © Design by Digesta