Strona główna > O firmie

P.P.H.P DIGESTA - PRODUCENT PRZYPRAW

 

 • DIGESTA - O FIRMIE
 • CO NAS WYRÓŻNIA?
 • JAKOŚĆ ROKU
 • PRASA / OPINIE
 • WIZJA I MISJA FIRMY

Digesta - producent przypraw

Firma Digesta
jest polską firmą, założoną w 1998 roku. Specjalizujemy się w produkcji mieszanek przyprawowych, opartych na naturalnych składnikach oraz dystrybucją dodatków pomocniczych stosowanych w procesie produkcyjnym dla przemysłu spożywczego.

Od początku
naszej działalności produkujemy przyprawy i dodatki funkcjonalne dla przemysłu. W 2004 roku postanowiliśmy wykorzystać nasze wieloletnie doświadczenie i obraliśmy nowy kurs, kierunek rozwoju digesty: produkcja aromatycznych mieszanek przyprawowych.

Od tamtej pory
intensywnie pracujemy nad rozwojem i ulepszaniem naszych produktów. Zgodnie z zapotrzebowaniem rynku, sugestiami naszych klientów oraz własnymi pomysłami obecnie produkujemy ponad 50 rodzajów mieszanek przyprawowych tzw. kulinarnych.

Od wielu lat wierzymy,
że podstawą osiągnięcia sukcesu jest solidny produkt, gwarantujący wysoką jakość. Na bazie wyselekcjonowanych surowców (potwierdzonych odpowiednimi certyfikatami jakości), utrzymujemy stabilny, wysoki standard naszych produktów. Wynika to zarówno z własnych receptur, dbałość o ciągły rozwój jak i możliwości kontrolowania procesów produkcyjnych prowadzonych we własnym zakładzie.

DLACZEGO MY?

...a nie 99 innych firm na ryknu.

Co nas wyróżnia?
Szczególnie mocną i wyróżniającą nas na rynku pozycją, są nasze uniwersalne mieszanki przyprawowe oraz obszerna lista popularnych jak i bardziej wyszukanych ziół o najwyższej jakości. Na bazie wyselekcjonowanych surowców dostarczanych nam przez sprawdzonych i największych dystrybutorów na rynku oraz według naszych receptur utrzymujemy stabilny, wysoki standard produktów. Wciąż dążymy w poszukiwaniu pomysłów i inspiracji, którymi chcemy się z Wami dzielić...

 • Od wielu lat mamy wdrożony system HACCP
 • Bezwzględne stosujemy się do zasad:

  • Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP)
  • Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP)

 • Najwyższej jakości produkt
 • Atrakcyjna cena producenta przypraw
 • Szybka i profesjonalna realizacja zamówienia (u nas towaru nie brakuje...)

Oferujemy
Swoją ofertę kierujemy do wszystkich zainteresowanych klientów, np: z sektora gastronomicznego, HoReCa (Hotele, Restauracje, Catering), placówki zbiorowego żywienia, zakłady przemysłu spożywczego, jednak nasza oferta od kilku lat jest stale powiększana i dociera do coraz szerszego kręgu odbiorców.
Klient detaliczny również znajdzie u nas szeroką gamę produktów w naszym sklepie internetowym z przyprawami.

Gdzie kupić?
Prowadzimy sprzedaż wysyłkową na terenie całego kraju oraz lokalnie na terenie woj. Śląskiego. Współpracujemy z restauracjami, hotelami, pensjonatami, sklepami spożywczymi, hurtowniami spożywczymi, zakładami przemysłu spożywczego...
Nasze produkty kupuje również wielu użytkowników Internetu, detalicznie do celów domowych.

PRZYPRAWY JAKOŚCI Q

Wyróżnienie naszych produktów tym prestiżowym znakiem jakim jest JAKOŚĆ ROKU ma dla nas wielkie znaczenie oraz stanowi wielkie wyzwanie. Przede wszystkim ma na celu promowanie, podniesienie zaufania konsumenta do naszych produktów jak i zwiększenie prestiżu firmy. Dzięki posługiwaniu się znakiem jakości chcemy stać się dobrym przykładem rodzimych osiągnięć.
Promujemy jakość Polskich produktów oraz zobowiązujemy się do ciągłego doskonalenia i rozwoju naszej działalności.

DYPLOM - JAKOŚĆ ROKU DLA DIGESTY

WYRÓŻNIENIA / OPINIE

PRASA O NAS - ARTYKUŁ

BIZNES RAPORT

Wydanie specjalne nr 6 (43) 30 czerwca 2009r.

Rozmowa z Panem Łukaszem Florenckim.

"Tworzeniem przypraw zajmuje się Pan już kilkanaście lat. Skąd pomysł na taką działalność?
- Z pasji do smaku. Do smaku i zapachu. Ich różnorodność inspiruje mnie i cały nasz zespół do tworzenia rozmaitych przypraw, od tych najprostszych, popularnych i jednoskładnikowych, po najbardziej wyszukane kompozycje aromatycznych ziół i starannie wyselekcjonowanych suszonych warzyw. To właśnie w przyprawie tkwi tajemnica dobrych dań..."
PRASA O NAS - ARTYKUŁ

BIZNES RAPORT

Wydanie 3 (52) | 31 marzec 2010r.

Rozmowa z Panem Łukaszem Florenckim.

"...zapewnienia klientom produktów najwyższej jakości, opartych na naturalnych, starannie wyselekcjonowanych surowcach. Ponadto w dalszym ciągu chcemy pozostać najlepszym dostawcą przypraw na rynku gastronomicznym i być profesjonalnym doradcą w zakresie poprawiania istniejących już smaków..."

NASZE PLANY

 

Firma Digesta, w oparciu o swoją misję, biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania konsumentów oraz bogactwo i różnorodność przypraw świata, nieodmiennie nas inspiruje do tego aby tworzyć i urozmaicać smak żywności. Wciąż dążymy w poszukiwaniu pomysłów i inspiracji, którymi chcemy się z Wami dzielić.

Celem firmy Digesta. jest znalezienie się w czołówce firm działających w sektorze spożywczym na polskim rynku. Chcemy być rozpoznawani po jakości naszych produktów. Wierzymy że podstawą osiągnięcia sukcesu jest dobrze dobrana kadra. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze, możemy osiągnąć wspólny sukces.

Nasze zamiary realizujemy w oparciu o jasno sprecyzowaną politykę jakości pod przywództwem kierownictwa firmy. Uczciwość i wiarygodność względem konsumentów, kontrahentów oraz pracowników firmy jest naszym priorytetem w dążeniu do wytwarzania produktów o najwyższej jakości.

 

Politykę Jakości realizujemy poprzez:


 • dobór wyłącznie wyselekcjonowanych surowców gwarantujących najwyższą jakość naszych produktów,
 • bezwzględne stosowanie zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) i Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP),
 • identyfikowanie potrzeb konsumentów i ich realizowanie,
 • wysoką jakość obsługi i kulturę współpracy,
 • osiągnięcia satysfakcji oraz wysokiego poziomu zadowolenia Naszych Klientów,
 • zaangażowanie wszystkich pracowników zaspokajając wszelkie potrzeby Klientów,
 • umacniamy partnerską współpracę opartą na wzajemnym zaufaniu i szacunku,
 • chcemy, aby nasza marka kojarzyła się z zaufaniem,
 • dbamy o wysoką świadomość naszych pracowników oraz dobrą atmosferę pracy.

 

 

All Rights Reserved © Design by Digesta